English (UK)Türkçe

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

 

Solvotek farklı disiplinlerdeki ölçüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere ileri ölçme teknolojileri sunan ve bu teknolojileri ilgili proje ihtiyaçları için entegre ederek özel çözümler üreten bir mühendislik firmasıdır. 

Firmanın özellikle 3D lazer tarama (3D Laser Scanning) teknolojileri , bu teknolojinin projelere entegrasyonu ve nokta bulutu verilerinin değerlendirilmesi üzerine geniş bir bilgi birikimi bulunmaktadır 2008 yılında teknik ve ticari deneyime sahip iki mühendis tarafından kurulan Solvotek’in ana uzmanlık alanı yüksek teknik kabiliyet gerektiren zorlu şartları olan ölçme çalışmalarıdır.

Solvotek’in sunduğu hizmetlerden bazıları 3D lazer tarama, nokta bulutu verilerinin işlenmesi ve değerlendirilmesi, üç boyutlu hali-hazır (3D as-built) çalışmaları, 3D modelleme, 3D baskı (3D Printing), mühendislik ve mimari ölçümler ile CAD ortamında değerlendirmedir. Solvotek’in başlıca amacı müşterilerinin bir iş ortağı olarak onların ihtiyaçlarına yönelik komple çözüm setleri ve katma değerli hizmetler sunmaktır. Solvotek, müşterilerine en iyi çözüm setlerini ve hizmetleri sunmak üzere Zoller+Fröhlich GmbH, LFM Software (Aveva), Geomagic (3D Systems), Mcor Technologies ve Leapfrog BV gibi sektör lideri firmalarla ortaklıklar kurmuştur. 3D Lazer tarama ve 3D görselleştirmedeki geniş deneyime parallel olarak Solvotek sunduğu çözümler dahilinde müşterilerine teknik eğitim ve birinci derece teknik destek hizmeti de sağlamaktadır.

Bölgesindeki en iyi üç boyutlu çözüm sağlayacı mühendislik firması olma vizyonu ile Solvotek kendine ait teknoloji geliştirme çalışmaları da yapmaktadır. Bunlar arasında arkeoloji, kriminoloji ve daha birçok alanda kullanılabilecek 3D anastilosis yazılımı Archeo ile TC Sanayi ve Ticaret Bakanlığı destekli insansız ölçme sistemleri bulunmaktadır.

HABERLER VE ETKİNLİKLER

  • 3D Print EXPO 2015-02-11 by Super User 12-15 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy'de düzenlenen 3D PRINT EXPO fuarında Hall 11 - 28 nolu standtayız...
  • Z+F Imager serisi Termal Kamera Opsiyonu 2014-09-10 by Super User Z+F Imager 5010 ve 5010C lazer tarayıcılarınızda aksesuar olarak kullanacagınız termal kamera ile taramalarınıza yeni bir boyut getirin.  ...

İLETİŞİME GEÇİN

Solvotek Mühendislik ve Bilişim Hizmetleri
Mecidiyeköy Mah. Şehit Ahmet Sok. No:6-10 Ada Residence D:13
Şişli İstanbul
T (212) 450 4514

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Scroll to top